داشتن وب سایت برای کسب و کار اینترنتی چه مزیت هایی دارد؟

داشتن وب سایت برای کسب و کار اینترنتی چه مزیت هایی دارد؟

شاید برای شما بسیار لذت بخش باشد که خواب باشید و بعد از بیدار شدن و چک کردن گوشی خود ببینید که پول به حساب شما واریز شده است و شما عملا هیچ فعالیت فیزیکی خاصی انجام نداده اید. این کار و این درامد از طریق سایت برای شما امکان پذیر خواهد بود و شما میتوانید با داشتن یک سایت حتی سایت فروشگاهی به همین سادگی کسب درامد کنید برای دانستن راز موفقیت در این زمینه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چرا در سایت فروش داشته باشیم ؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا سایت اهمیت به خصوصی دارد . سایت به دلیل سیستماتیک کردن کارها و همچنین عدم فیلترینگ و از بین رفتن اهمیت به ویژه ای دارد در طی چندین سال اخیر شبکه های مجازی فراوانی بالا امده و از بین رفته اند. نمونه ی کاملا واضح این مثال شبکه ی اجتماعی وایبر خواهد بود که دیگر فردی در ان فعالیت ندارد . پس بهتر است از شبکه های مجازی کمک بگیریم تا بصورت سازمان یافته تمامی افراد را به سایت خود هدایت کنیم که بعد از ازبین رفتن شبکه ی مجازی ما کاربران خاص خود را داشته باشیم.

چگونه یک کسب و کار انلاین راه اندازی کنیم ؟

تقسیم بندی زیادی در زمینه ی کسب و کار انلاین شما وجود دارد بسته به نیاز شما کدپز پیشنهاد میکند که در ابتدا با یک هزینه ی کم شروع کنید و سایتی با وردپرس و قالب اختصاصی و یک پشتیبان سئو راه اندازی کنید و پس از رونق گرفتن کسب و کار خود یک cms  اختصاصی طراحی کنید و یا با همان وردپرس کار خود را ادامه دهید.

کسب و کارهای بزرگ قدم های کوچک برمیدارند!

اگر شما پیشینه ی دیجیکالا و سایر سایت های موفق را ببینید متوجه این میشوید که با یک هدف سازمان یافته از کوچک شروع کرده اند و خدمات خود را کاملا صادقانه ارائه کرده اند و پس از ارائه ی این خدمات موفق شده اند و قدم کوچک بعدی را برداشته اند.
برنامه ریزی برای هدف نهایی و قدم بسیار بزرگ بسیار عالی خواهد بود ولی شروع و قدم بزرگ از ابتدای کار لازم نیست این ارمانگراییست و باعث عقب افتادن شماست تا پیشرفت در این زمینه.

سئو چیست ؟

در بالا سخن از سئو شد که شاید برای اکثر افراد سوال باشد سئو چیست ؟ سئو به معنی بهینه سازی برای موتور های جستجوگر است و قصد موتورهای جستجوگر بهینه شدن سایت برای کاربران است پس نتیجه ی کلی سئو فرایندی است که بهینه شود برای کاربران نه برای موتور های جستجوگر ، الگوریتم های خاصی هست که موتورهای جستجوگر بر ان اساس تشخیص میدهند شما تا چه حد برای کاربر بهینه کرده اید و هرگونه کلاه گذاشتن سر موتور جستجوگر خودتان را عقب تر می اندازد!
سئو یک امر بسیار ساده و در عین سادگی بسیار کاربردی است در یک پاراگراف توضیح مختصری از سئو چیست دادیم و در اینده ی نزدیک یک مقاله ی کامل راجب به چگونه سئو کنیم انتشار خواهیم داد و میتوانید با مراجعه به سایت کدپز و یا سرچ گوگل اطلاعاتی راجب به چگونه سئو کردن بدست اورید.
برای خواندن مقاله کامل سئو بر روی سئو کلیک کنید.

وردپرس چیست ؟

وردپرس یک سیستم تولید محتوا با زبانی کاملا ساده و افراد متخصص زیادی که میتوانند در طراحی قالب اختصاصی در طراحی صفحه هات فرود و تمامی امکانات این سیستم به شما کمک کنند. وردپرس قابلیت های بسیاری دارد که میتوان از ان بسیار ساده استفاده کرد و همچنین افزونه ها و راهنماهای بسیار قوی در زمینه ی سئو نیز دارد.
برای خواندن مقاله کامل وردپرس بر روی وردپرس کلیک کنید.

چرا طراحی قالب اختصاصی بهتر است ؟

طراحی سایت با قالب اختصاصی چهره ی بهتری برای مخاطبان شما دارد که نشان میدهد شما بطور کاملا جدی پیگیر کسب و کار خود هستید. اگر شما فروشنده ی یک بوتیک باشید میدانید که بیشتر جذب مشتری خود را از طریق ویترینی که درست کرده اید دارید پس ویترین سایت نیز اختصاصی بودن قالب و در دسترس بودن کالاها و خدمات شما برای کاربران است.

از نظر تخصصی تر قالب اختصاصی بهینه تر خواهد بود چون کدهای اضافه ی قالب های عمومی را ندارد بهینه شده در زمینه ی کسب و کار شماست و سرعت لود بالایی ندارد چون سورس کدهای اضافه ای که شاید هرگز از انها استفاده نکنید را ندارد.

مدیریت سایت به عنوان شغل چندم حساب میشود ؟

اگر شما مدیریت سایت را به عنوان شغل اصلی خود نمیدانید ایرادی ندارد ولی برای موفق شدن حتی اگر شغل دهم شما باشد مدیریت سایت یک سری اصول بسیار مهم خواهند بود. اگر پلن خود را بطور مداوم بریزید اگر تولید محتوا داشته باشید اگر بصورت کاملا صادقانه و مستمر روزانه بیشتر از ۲ ساعت وقت برای سایت بگذارید قطعا موفق خواهید شد.
۲ ساعت وقت گذاشتن به این معنا نیست که شما در شبکه های اجتماعی بگردید و یا در گوگل جستجو کنید ۲ ساعت فعالیت مفید برای تولید محتوای هدفمند پلن جدید برای قدم بعدی کسب و کار و سایر مواردی که در این زمینه برای شما مفید خواهند بود. هرگز مطالعه کردن را از دست ندهید!

قصد شروع دارید ولی هنوز شک از دست دادن پول خود را دارید ؟

اگر قصد دارید شروع کنید قبل از طراحی سایت خود یک پلن راجب تمامی مراحلی که قصد اجرای ان را دارید بنویسید و یا میتوانید از متخصصین کدپز در این زمینه کمک بگیرید و همچنین حتما برنامه ای برای تولید محتوا در سایت خود قرار دهید. دیجیکالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایرانی این امر را انجام میدهد راجب به تمامی محصولات اطلاعاتی کامل در اختیار مردم قرار میدهد.
اگر مراحل بالا را انجام دادید و هنوز شک شما برطرف نشد میتوانید مقالات کدپز در زمینه های سئو و وردپرس را مطالعه فرمایید تا اطمینان کامل در این زمینه پیدا کنید. راز موفقیت تمامی کسب و کار های اینترنتی شروع کوچک و پافشاری انهاست از یک سایت خبری میتوان به سادگی کسب درامد میلیونی راه اندازی کرد فقط نیاز به این دارد شما جدی عمل کنید.

موفق باشید.

برچسب ها : طراحی سایت، کسب و کار

دیدگاه تازه ای بنویسید