منوهای نصب در پنل مدیریت

منوهای نصب در پنل مدیریت

برای شرکت در این دوره می بایست در سایت لاگین کرده باشید  →   ورود | ثبت نام کنید

در دوره آموزش مقدماتی المنتور شما خواهید آموخت که المنتور چیست و هر المان چه کارکردی دارد. ضمناً پروژه‌ای کوچک در این دوره رایگان خواهیم داشت

آموزش مقدماتی المنتور

در خدمت شما هستیم با یکی دیگر از دوره‌های کاربردی طراحی سایت . در این دوره که با عنوان آموزش مقدماتی المنتور تهیه شده است، به شما خواهیم آموخت چگونه بدون زدن حتی یک خط کد نویسی بهترین سایت‌ها را درست نمایید. روشی که در این آموزش به‌کار می‌بریم، استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور ( elementor ) می‌باشد. به کمک این افزونه قادر خواهید بود تا سایت‌هایی با گرافیک فوق‌العاده زیبا را درست نمایید.

المنتور چیست ؟

در ابتدا کمی به معرفی این افزونه می‌پردازیم. پیش از هر چیز باید به شما بگوییم که پیش‌ازاین مقاله‌ای تحت عنوان ” المنتور چیست ” در سایت کدپز منتشر شده است که می‌توانید آن را مطالعه کنید و پیش از هر چیز با خود ِ افزونه آشناییتی داشته باشید. اما به‌طور خلاصه باید خدمت شما عرض کنم که المنتور یک افزونه‌ی صفحه ساز می‌باشد که به کمک طراحان سایت وردپرس آمده است تا بخش‌های مختلف سایت نظیر؛ هدر، فوتر، سایدبار، صفحات آرشیو و غیره را طراحی نمایند. جالب است بدانید با آمدن این افزونه اکثر طراحان سایت وردپرس، صفحه سازهای مختلف را کنار گذاشته و به‌سرعت به سراغ این افزونه آمده‌اند.

پیشنیاز دوره

این دوره را آموزش مقدماتی المنتور نام‌گذاری کرده‌ایم. چراکه در این دوره از پایه شروع خواهیم کرد. البته نه آنقدر پایه که خود ِ وردپرس را آموزش دهیم. زیرا که شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی با مواردی همچون؛ سایت، دامنه، هاست، داشبورد وردپرس، افزونه و مواردی پایه‌ای از این قبیل، دوره‌ی آموزش نصب وردپرس در ۵ دقیقه را تهیه نمایید. در آن دوره بسیار سریع تمامی این موارد را فرا خواهید گرفت و سپس می‌توانید از دوره آموزش مقدماتی المنتور استفاده کنید.
ضمناً اگر تمایلی به خریداری این دوره ندارید ما به شما آموزش‌های رایگان وردپرس که در سایت قرار داده شده است را پیشنهاد می‌کنیم. که می‌توانید از آن استفاده کنید و سپس به این دوره آموزش مقدماتی المنتور بیایید.
به‌هرحال برای آن‌که این دوره را شروع کنید، نیاز است که مقدماتی از وردپرس و هاست و دامنه و نصب وردپرس را بدانید.

در مورد دوره

در دوره آموزش مقدماتی المنتور سعی کرده‌ایم تا شمارا با افزونه المنتور آشنا کنیم. بخش‌های مختلف آن را به خوبی برای شما عزیزان شرح دهیم. و همچنین المان‌های مختلفی که می‌توان در طراحی سایت‌های مخلف به‌کار برد را، به شما آموزش دهیم. ضمناً در این دوره به معرفی یک سری از افزونه‌های موردنیاز که واقعاً می‌توانند ابزار کار شما عزیزان برای طراحی سایت‌های مختلف باشند، پرداخته‌ایم.

جلسات دوره آموزش مقدماتی المنتور

این دوره در ۲۱ جلسه تهیه‌شده است. گاهی اوقات آموزش‌های المنتور را در سایت‌های گوناگون می‌بینیم که بیشتر از ۵۰ قسمت المنتور را توضیح می‌دهند.
اما ما در این دوره تنها با ۲۱ جلسه و چیزی حدود ۶ ساعت آموزش، تمام آن چیزی که برای طراحی سایت نیاز دارید را برایتان آماده کرده‌ایم. پس بی‌درنگ، همین حالا دوره را شروع کنید.
ما در این دوره ۳ مینی پروژه هم برای شما آماده کرده‌ایم. که می‌توانید آن‌ها را همراه با آموزش مقدماتی المنتور طراحی کنید. اما بعد از تمام شدن این دوره چه؟؟

ادامه‌ی مسیر

بعد از تمام شدن دوره آموزش مقدماتی المنتور، وقت آن رسیده که شروع به طراحی سایت‌هایی درزمینه‌های مختلف کنید. ما به شما دوره المنتور پیشرفته را پیشنهاد می‌کنیم. در این دوره از صفر تا صد چندین سایت درزمینه‌های مختلف را طراحی می‌کنیم. شما بعد از گذراندن دوره پیشرفته المنتور می‌توانید خودتان را یک طراح حرفه‌ای سایت وردپرس بنامید.👊

بازار کار افزونه المنتور

دوستانی که دوره پیشرفته المنتور را به اتمام برسانند برای مصاحبه به کدپز فرستاده می‌شوند. و می‌توانند در مجموعه کدپز فعالیت داشته باشند. همچنین می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی با بنده در ارتباط باشید تا شمارا برای گرفتن سفارش‌های طراحی سایت وردپرس یاری کنم.

بیان نظرات

خوشحال خواهیم شد اگر نقطه نظرات خود در رابطه با این دوره را با ما به اشتراک بگذارید.

برنامه درسی دوره

جلسه اول آموزش مقدماتی المنتور
آموزش جلسه اول المنتور مقدماتی رایگان رایگان 00:11:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

شرکت در دوره
2 دانشجو ثبت نام کرده