آموزش جلسه دوم المنتور مقدماتی رایگان

خانه » مقالات اموزشی » وردپرس » افزونه های وردپرس » آموزش جلسه دوم المنتور مقدماتی رایگان
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
آموزش جلسه دوم المنتور مقدماتی رایگان

نویسنده:

سجاد حسین زاده

Statistics-rafiki

تعداد بازدید:

Calendar-amico (2)

تاریخ به‌روزرسانی:

۱۳۹۹-۱۲-۱۸

Work time-rafiki

زمان مطالعه:

5 دقیقه

جلسه دوم المنتور

در جلسه دوم از آموزش elementor در ابتدا با بخش تنظیمات صفحه که با آیکن چرخ دنده در پایین صفحه قرار دارد آشنا می شویم. و سپس المان بخش داخلی و المان تیتر را بررسی می کنیم.

نظیمات صفحه در المنتور

طرح بندی صفحه در المنتور

از قسمت طرح بندی صفحه در المنتور میتوانید گزینه هایی همچون پیشفرض – تمام عرض و canvas را تنظیم کنید. که میتواند در حالت های مختف کاربرد هایی مفید برای شکا داشته باشند.

وضعیت

در قسمت وضعیت میتوانید وضعیت پست خود را تنظیم کنید. که برای شما گزینه های پیش نویس – در انتظار بازبینی – خصوصی و منتشر شده را قرار داده است. تمامی این موارد مربوط به انتشار مطلب شما در سطح اینترنت می باشد. همچنین برای اطلاعات بیشتر در رابطه با هریک از این حالات می توانید آموزش وردپرس را مشاهده نمایید.

تصویر شاخص

در این قسمت می توانید تصویر محصول خود را تنظیم نمایید.

ویجت و یا المان بخش داخلی در المنتور

با استفاده از این ویجت و یا المان می توانید یک سکشن به طراحی خود اضافه کنید. که در حالت پیشفرض دارای دو ستون می باشد. همچنین می توانید تعداد این ستون ها را افزایش دهید. و البته این را هم در نظر بگیرید که امکان اضافه کردن یک سکن به سکش دیگر نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که برای این سکشن ها تنظیمات و همچینین استیل دهی های به خصوصی قابل شخصی سازی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با section می توانید از این لینک استفاده نمایید.

المان و یا ویجت سربرگ در المنتور

با استفاده از این المان می توانید تیتر های خود را تنظیم کنید. این تیتر ها قابلیت لینک شدن و همچینین لینک های داینامیک را دارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با title می توانید از این لینک استفاده نمایید.

جلسات بعدی آموزش المنتور

به پایان جلسه دوم المنتور رسیدیم. هر چه سریع تر جلسه سوم المنتور را تماشا کنید.

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده هستم متولد کرج, بنده از سال ۹۴ سابقه حضور در حوزه وب را دارم. و روزبه‌روز در حال رشد و ارتقای خودم تو این زمینه هستم. از علایقم که بخوام به گم: خب واضحه که عاشق کدنویسی هستم. و همچنین من از معدود افراد برنامه‌نویس ورزشکار هم به‌حساب میام.

تا کنون 264 نفر در کدپز ثبت نام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید