کدپز دارای تیمی فعال و پرانرژی می‌باشد، ما در نظر داریم در جهت پیشبرد اهداف و گسترش تیم خود، از متقاضیان واجد شرایط درزمینه فعالیت‌های زیر، دعوت به همکاری کنیم. متقاضیان می‌توانند جهت حضور و فعالیت در این مجموعه فرم استخدام را پر نمایند. ما فرم شمارا بررسی می‌کنیم و درصورتی‌که شرایط شما با جایگاه شغلی موردنظر هماهنگ باشد جهت مصاحبه حضوری با شما تماس خواهیم گرفت.

شرح موقعیت‌های شغلی

طراح گرافیک

ذوق هنری اولویت اصلی ماست. در کنار ذوق هنری اگر کار کردن با ابزارهایی مانند فتوشاپ را بلدید، می‌توانید برای ما رزومه ارسال کنید. (بیشتر طراحی‌های کدپز در بخش گرافیک طراحی بنرها و پوسترهای سایت و شبکه‌های اجتماعی است.)

تدوینگر

شناختن سرضرب و ذوق هنری داشتن برای ساخت یک کلیپ مهیج از نیازهای پایه تدوینگر بودن است. اگر در کنار مهارت پایه با نرم‌افزارهایی مانند پریمیر توان انجام تدوین دارید حتماً برای ما رزومه ارسال کنید. (بیشتر ویدئوهای کدپز برای شبکه‌های اجتماعی و سایت است که معمولاً تایم زیر 10 دقیقه را دارند.)

ادمین اینستاگرام

تدوین استراتژی‌های عملکرد در اینستاگرام، تدوین تقویم محتوایی مناسب برای اینستاگرام و مدیریت کردن بخش‌های جزئی اینستاگرام از وظایف اصلی ادمین اینستاگرام است. اگر توان اجرایی کردن این بخش را دارید برای ما رزومه ارسال کنید. (هر نوع پیجی ممکن است برای کار در اختیار شما قرار داده شود.)

برنامه‌نویس UI (رابط کاربری)

اگر مهارت تبدیل کردن یک قالب PSD به HTML و CSS را دارید و می‌توانید تمام پویاسازی های ظاهری را انجام دهید، برای ما رزومه ارسال کنید. (طرح‌های PSD توسط گرافیست‌های مربوط در اختیار شما قرار داده خواهند شد.)

برنامه‌نویس وردپرس (PHP)

اگر توان توسعه دادن CMS وردپرس را دارید و همچنین توان طراحی انواع قالب و افزونه برای وردپرس را دارید، می‌توانیم همکاری خوبی را شروع کنیم. برای شروع حتماً رزومه ارسال کنید. (طبق پروژه‌ها ممکن است هر نوع قالب و افزونه‌ای درخواست شود.)

کارشناس وردپرس

اگر مسلط به طراحی، راه‌اندازی، مدیریت و نگهداری سایت با وردپرس هستید، برای همکاری حتماً رزومه ارسال کنید. (هر نوع پروژه‌ای بنا به درخواست‌ها ممکن است داشته باشیم.)

مدیر تبلیغات آنلاین

بلد بودن اصول اولیه ساخت کمپین‌های تبلیغاتی و آشنایی کامل با پنل های تبلیغاتی از اولویت‌های اصلی این جایگاه شغلی است. اگر توان اجرایی کردن این جایگاه شغلی را دارید برای ما رزومه ارسال کنید. (بر اساس نوع درخواست‌های کارفرما پروژه‌ها تعیین می‌شوند.)

مدیر پروژه سئو

اگر توان نوشتن و تدوین یک استراتژی موفق برای سئو را دارید و همچنین از مهارت ارتباطی بالایی جهت هماهنگی جزئیات طراحی، تولید محتوا، تبلیغات کلیکی و سایر فعالیت‌ها برخوردار هستید می‌توانید با مجموعه ما همکاری کنید. برای دریافت این جایگاه شغلی برای ما رزومه ارسال کنید.

کارشناس سئو

اگر به روندهای جزئی سئو مسلط هستید و توان آنالیز، بازبینی و پیاده‌سازی انواع جزئیات سئو را برای انواع سایت دارید، حتماً برای همکاری با مجموعه کدپز رزومه ارسال کنید.

نویسنده محتوا

اگر قلم خوبی دارید و می‌توانید انواع محتواهای جذاب را بنویسید یا تسلط کامل برای نوشتن محتواهای مربوط به فروش را دارید، برای ما رزومه ارسال کنید.(موضوعات مختلفی برای تولید محتوا بر اساس نوع نیاز کارفرما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.)

فرم استخدام