فارغ از صدها کلمه تخصصی و هزاران مطلب و قصه که ممکن است با جستجوی دو عبارت دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی دیجیتال رو به رو شما بیایند و بعد از ساعت‌ها وقت گذاشتن و مطالعه آن‌ها بازهم ندانید که دیجیتال مارکتینگ چیست و اصلاً چه به دردی می‌خورد، ما در این مطلب قصد داریم به زبان ساده دیجیتال مارکتینگ را توضیح بدهیم تا تمام تفکرات اشتباه را از ذهن شما پاک کنیم و معنای جدیدی از آن به شما بدهیم.

این دوره آموزشی مناسب چه افرادی است ؟

این دوره با جزئیاتی که در آن ذکر می شود می تواند برای افرادی که :

  • تازه می خواهند وارد دنیای اینستاگرام شوند مفید باشد.
  • افرادی که پیج اینستاگرامی دارند مفید باشد.
  • افرادی که در سطح حرفه ای هستند مفید باشد.

امروزه اینستاگرام یک ابزار بسیار کاربردی است و اکثر افراد می‌توانند از طریق اینستاگرام کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنند، فرقی نمی‌کند چه نوع کسب‌وکاری دارید صاحب سایت هستید یا تنها از اینستاگرام استفاده می‌کند.

در اینجا می‌پردازیم به اینکه چگونه با اینستاگرام همانند یک حرفه‌ای کارکنیم.

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو از مهم‌ترین بخش‌های یک کسب‌وکار دیجیتال است که باید درباره‌ی آن بسیار تحقیق کرد و خود را به‌روز نگه داشت تا بهترین نتیجه در سئو سایت حاصل شود.
امروز در بازار رقابتی، سئو مهم‌تر از همیشه خودنمایی می‌کند. میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ سؤالات خود استفاده می‌کنند. بنابراین به‌وضوح روشن است اگر صاحب یک وبلاگ، سایت یا فروشگاه اینترنتی باشید، سئو می‌تواند باعث رشد و رسیدن به اهداف کسب‌وکارتان شود.