سفارش خدمات بازاریابی محتوایی

خدمات بازاریابی محتوایی کدپز

خدمات تولید محتوا متنی

بازاریابی محتوایی یا content marketing یکی از مهم‌ترین زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است.

بسته به نیاز خود، می توانید یکی از موارد زیر را برگزینید.

تولید محتوای متنی برای مقاله (پست وبلاگ)

مقاله ( پست وبلاگ )

برای هر سایتی، توضیحاتی پیرامون محصولات یا طریقه استفاده یا ... اهمیت بالایی دارد، ما در مجموعه کدپز سعی بر این داریم که محتواها را به بهترین نحو با توضیحات جامع و ریز در اختیار شما و کاربرانتان قرار دهیم که باعث اعتمادسازی و ساخت پل ارتباطی قوی بین شما و مخاطبینتان می‌شود.

تولید محتوای متنی برای توضیح محصول

توضیح محصول

همان‌طور که شما در رابطه با هر محصول به مشتریان خود در ملاقات حضوری، توضیحاتی ارائه می‌دهید در سایت نیز توضیحات اهمیت بالایی دراد که می‌تواند به سئو شدن محصولات شما نیز کمک کند. ما براساس اطلاعات محصول این صفحات را به بهترین نحو برای شما با محتواهایی کاملاً اصیل آماده‌سازی می‌کنیم.

تولید محتوای متنی برای صفحه درباره ما

صفحه درباره ما

رساندن رسالت اصلی شما به مخاطبین و قراردادن اطلاعات جامعی از شما می‌تواند پل اعتمادی قوی بین شما و مخاطبینتان باشد و در رشد سئو سایت شما هم تأثیر بالایی دارد.

تولید محتوای متنی برای ریپورتاژ خبری

ریپورتاژ خبری

در بحث‌های تبلیغاتی یا قراردادن یک محتوا به‌عنوان تبلیغات در سایت‌های دیگر، نیازمند این هستید که یک فرد که با این حوزه آشنایی دارد برایتان محتوای متنی جامعی بنویسد.

تولید محتوای متنی برای شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

هر شبکه اجتماعی برای جذب مخاطبین نیازمند این است که محتوای متنی به همراه داشته باشد، برای هر شبکه اجتماعی بسته به نوع رفتار کاربران باید محتوایی بر اساس جامعیت شبکه اجتماعی نوشته شود.

حتما نگاهی به نمونه کار های ما داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ما، نمونه سایت‌هایی که طراحی کردیم را ببینید

در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی، داشتن یک سایت حرف اول و آخر را می‌زند. اگر تصمیم به سفارش طراحی سایت گرفتید، فرم انتهای صفحه را همین حالا پرکنید

بازاریابی محتوایی می‌تواند باعث افزایش فروش شما شود.

همان‌طور که برای جذب مشتری در روش‌های سنتی، نیازمند این هستیم که با مشتری صحبت کنیم، نیازهای بنیادین آشکار و نیازهای پنهان مشتریان را پیدا کنیم و پاسخگویی درست کنیم، در دنیای دیجیتال هم نیاز به همین روش داریم که با استفاده از متونی که از پیش نوشته‌شده باشند و تمام قسمت‌های مختلف یک سیستم حرفه‌ای را در برداشته باشند عمل کنیم.

چرا بازاریابی محتوایی؟

برای درک کامل این مثال ، فروشگاه اینترنتی دیجیکالا را در نظر بگیرید، خیلی از ما اگر قصد داشته باشیم اطلاعاتی راجع به محصولی داشته باشیم اولین قدم به دیجیکالا مراجعه می‌کنیم، شاید خرید اینترنتی انجام نشود، اما منبع مورد اعتماد ما برای جمع‌آوری اطلاعات دیجیکالا است، در همین حال که در حال بررسی هستیم و اعتماد کامل به این مجموعه داریم، احتمال خرید کردن همان کالا بدون دردسر از دیجیکالا تا 85 درصد افزایش پیدا می‌کند. پس به‌سادگی با نوشتن محتواهای باکیفیت می‌توانیم جذب مشتری داشته باشیم.

چرا بازاریابی محتوایی کدپز؟

یکی از عمده نیازهای افراد در سطح اینترنت نوشته شدن یک محتوای اصلی است، بسیاری از نویسنده‌های محتوا، عادت به کپی کردن محتواها دارند، ما در کدپز سعی بر این داریم تا با یکی از روش‌های زیر محتوایی کاملاً اصیل در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم.

تأثیر محتواهای بازاریابی بر روی سئو

یکی از کلیدی‌ترین مباحث در سئو نوشتن یک محتوای جامع است، محتواهای جامع که قاعدتاً با سیستم‌های بازاریابی محتوایی نوشته‌شده‌اند می‌توانند هدایتگر کاربران و موتورهای جستجوگر باشد، هدف اصلی موتورهای جستجوگر، رساندن مخاطبان به اهدافشان در سطح اینترنت است، محتواهای بازاریابی عیناً همین روش را پیاده‌سازی می‌کنند و باعث رشد سئو شما نیز می‌شوند.

در چه زمینه‌هایی می‌شود از محتواهای بازاریابی استفاده کرد؟

برای اینکه کاربر در صفحات محصولات، مقالات، اخبار، تبلیغات، ریپورتاژ خبری‌ها، سناریوهایی جهت تولید فیلم و …. ترغیب به رسیدن به هدف شما شود، می‌توانید از محتواهای اصیل بازاریابی استفاده کنید.

تولید محتوای متنی برای مقاله (پست وبلاگ)

تولید محتوا متنی وبلاگ

تعداد محتوا های نوشته شده برای وبلاگ : 0 عنوان

تولید محتوای متنی برای مقاله (پست وبلاگ)

هر سایتی برای جذب اعتماد و اعتبار خود نیازمند این است که اطلاعاتی جامع، خارج از توضیحات محصولات و خدمات خود در اختیار کاربران قرار دهند، ما بر اساس تجربه‌ای که در تولید کردن محتواهای متنی برای پست‌های وبلاگ‌ها داریم می‌توانیم محتوایی جامع و حرفه‌ای در این راستا در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم.

قیمت محتوا: کلمه ای 150 تومان

تولید محتوای متنی برای توضیح محصول

تولید محتوا متنی توضیح محصول

تعداد محتوا های نوشته شده برای توضیح محصول : 0 عنوان

تولید محتوای متنی برای توضیح محصول

هر محصول یک ویژگی خاص، یک نوع مصرف خاص، یک اطلاعات منحصربه‌فرد مختص به خود دارد، ما بر این تلاشیم تا با نوشتن محتواهای متنی و جزئیات کاملی از محصولات کاربران را ترغیب به این کنیم که محصول توصیه‌شده را خریداری کنند.

قیمت محتوا: کلمه ای 150 تومان

تولید محتوای متنی برای صفحه درباره ما

تولید محتوا متنی صفحه درباره ما

تعداد محتوا های نوشته شده برای صفحه درباره ما : 0 عنوان

تولید محتوای متنی برای صفحه درباره ما

هر سایتی برای اعتمادسازی، نیازمند قرار دادن اطلاعاتی درباره‌ی سایت خود است، ما سعی بر این داریم تا با اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید، اطلاعات جامعی بنویسیم که بتواند هم برای کاربران و هم موتورهای جستجوگر اعتمادسازی کند.

قیمت محتوا: کلمه ای 150 تومان

تولید محتوای متنی برای ریپورتاژ خبری

تولید محتوا متنی ریپورتاژ خبری

تعداد محتوا های نوشته شده برای ریپورتاژ خبری : 0 عنوان

تولید محتوای متنی برای ریپورتاژ خبری

هر سایتی نیازمند تبلیغات آنلاین است، یکی از انواع تبلیغات آنلاین ریپورتاژهای خبری است، در ریپورتاژهای خبری نوع لینک دادن، نوع هدایت کردن و برقراری ارتباط با افراد بسیار مهم است، در این بخش ما همراه شما هستیم تا محتوایی کاربردی و سئو شده بنویسیم که علاوه بر موتورهای جستجوگر بتوانید مخاطبین را از سایت مخاطب به سایت خود هدایت کنید.

قیمت محتوا: کلمه ای 150 تومان

تولید محتوای متنی برای شبکه های اجتماعی

تولید محتوا متنی شبکه های اجتماعی

تعداد محتوا های نوشته شده برای شبکه های اجتماعی : 0 عنوان

تولید محتوای متنی برای شبکه های اجتماعی

همان‌طور که اشاره شد، رفتار کاربران در هر شبکه اجتماعی متفاوت است ما بر این تلاشیم تا با داشتن اطلاعات جامعی در رابطه با نوع مارکتینگ در شبکه‌های مجازی و علاوه بر این داشتن تجربه جذب مخاطبین به‌وسیله محتوای متنی، به سمت هدف شما هدایت کنیم.

قیمت محتوا: کلمه ای 150 تومان

سؤالات متداول شما درزمینه خدمات طراحی وب سایت ...

تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات موردنیاز برای وب‌سایت
انتخاب نام مناسب برای سایت
عقد قرارداد و دریافت پیش‌پرداخت
ثبت دامنه (نام سایت) Domain Registration
اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ) Hosting
دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی
انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
تائید طرح توسط شما
ایجاد استراتژی از عملکرد سایت
ورود اطلاعات اولیه وب‌سایت (اطلاعات نمونه)
طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
بارگذاری سایت طراحی‌شده بر روی فضای اینترنت
تحویل و آموزش وب‌سایت در محل شرکت
دریافت با مابقی مبلغ قرارداد
شروع پشتیبانی دوماهه وب‌سایت (شامل آپدیت‌های نرم‌افزاری – برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب‌سایت)

پهنای باند درواقع میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط سایت شما می‌تواند ردوبدل شود مثلاً فرض کنید شما یک فایل ۱ مگابایتی را روی سایت خود قرار داده‌اید و پهنای باند ماهیانه‌ی سایت شما ۲۰ گیگابایت می‌باشد. در این صورت این فایل ۱ مگابایتی در طول ماه ۲۰۰۰۰ بار می‌تواند توسط افراد در اینترنت دانلود شود.

دامنه نام منحصربه‌فردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورداستفاده قرار می‌گیرد و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جداشده‌اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می‌گویند.

درگذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می‌دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص می‌داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می‌کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می‌داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می‌نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان Responsive Webdesign مشهور است ساختار لایه‌های سایت به‌صورت شناور طراحی می‌شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css مربوطه برگزاری می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می‌شود.

بسیار از رضایتتون خرسندیم . . .

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما