در این صفحه با مجموعه کدپز، افراد مجموعه و همچنین رویدادهای برگزارشده آشنا می‌شوید.

درباره کدپز

جرقه‌ی تشکیل کدپز از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۶ در ذهن ما زده شد و فعالیت غیررسمی ما شروع شد و از همان‌جا بود که کم‌کم اقدامات اولیه برای پروژه‌ی اصلی کدپز کلید خورد. داستان کدپز با بچه‌های گروه که در طول هفته در یک شب خاص که از قبل تعیین می‌شد دورهم جمع می‌شدن ادامه یافت، ما در این جلسات با ایده پردازی و نظرخواهی از بقیه درباره‌ی مسائل مختلفی که پیش روی کدپز بود، کیفیت کار خودمان را روزبه‌روز ارتقا دادیم. نتیجه‌ی مهمی که این جلسات برای ما داشت این بود که در طی برگزاری این‌ها صمیمت بین اعضای تیم بیشتر و بیشتر شد و باعث شد که ما کدپز را به‌عنوان خانواده‌ی دوم خود در نظر بگیریم.

در بهار سال ۱۳۹۷ بود که کدپز به‌عنوان یک مجموعه کاملاً ساختاریافته فعالیت خودش را شروع کرد. اما شرایط در آن زمان به خوبی امروز نبود؛ هنوز لوگو و برند و نام مناسبی و..همه‌ی چیزهایی که امروز به کمک اعتماد و حمایت شما داریم را نداشتیم.

به همین دلیل همه‌ی اعضای گروه مشغول پیدا کردن یک نام مناسب برای مجموعه شدن که همه‌ی فعالیت‌های اینترنتی از قبیل طراحی سایت و سئو و امور گرافیکی را در برداشته باشد تا درنهایت “کدپز” به‌عنوان نام رسمی این مجموعه انتخاب شد.

رسالت اصلی ما در این مجموعه ساختن بستری مناسب در اینترنت برای همه‌ی افراد فارسی‌زبان در هرکجای این دنیاست تا بتوانند یک کسب‌وکار اینترنتی موفق و حرفه‌ای در هر زمینه‌ای را راه‌اندازی کنند و ما در تک‌تک قدم‌های این مسیر به‌عنوان یک دوست و مشاور همراه این افراد هستیم.

شما در کدپز می‌توانید به انواع مقالات و ویدیوهای آموزشی از مبتدی تا حرفه‌ای درباره‌ی طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و گرافیک دسترسی داشته باشید. همین‌طور می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی ما صفحات ما در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید.

لوگو کدپز

طرح لوگوی اولیه کدپز از کدهای زبان html گرفته شد. گرافیست توانای مجموعه به‌صورت خلاقانه‌ای علائم ( , |;:. _ <

در کنار هم قرار داد و با استفاده از آن‌ها به مدت یک سال با این لوگو مجموعه کدپز به فعالیت خود ادامه داد.

codepaz logo
logo-codepaz.png

اوایل سال ۱۳۹۸ بود که متوجه شدیم لوگوی کدپز برای کاربران خوانا و ملموس نیست و درصدد این برآمدیم تا یک لوگوی تایپوگرافی پویا برای این مجموعه طراحی کنیم. بعد از در میان گذاشتن این موضوع با گرافیست مجموعه، لوگو حال حاضر که مشاهده می‌کنید طراحی شد.

با اعضا مجموعه ما آشنا شوید

چهره‌های پشت پرده کدپز

ما بدون حضور این افراد و حمایت شما نمی‌توانستیم به جایگاه کنونی خود برسیم.

مرتضی افضلی

دیجیتال مارکتر
مدیریت مجموعه

پوریا مرادی

دیجیتال مارکتر

سجاد حسین زاده

طراح سایت

محمد رضا احمدی نسب

طراح سایت

جواد حسین زاده

گرافیست

سهراب سبیلی

گرافیست

Meet Our Clients

we work for them

Lorem ipsum dolor sit orot amet, consectetur adip scing
elit. Proin rutrum euismod dolor, ultricies aliq luam off
kool or taka ekolor.

رویدادهای کدپز

همایش کسب درآمد دلاری

۱۴ – اسفند – ۱۳۹۷

همایش کسب درآمد از وردپرس

۲۳ – اردیبهشت – ۱۳۹۸

همایش پول بساز
کسب درآمد فریلنسری

۱۹ – آذر – ۱۳۹۸