خدمات سایت

تا در یک مشاوره رایگان با شما هم صحبت شویم << مشتاقانه منتظریم >> تا اولین جلسه کاری را با شما تنظیم کنیم

سایت خود را همچون حرفه‌ای ها طراحی کنید

با داشتن یک سایت حرفه‌ای در دنیای کسب‌وکار‌های اینترنتی متفاوت باشید و به بهترین شکل میزبان مخاطبین خود در این دنیا باشید!

وب‌سایت شما ویترین کسب‌وکار اینترنتی شماست. پس طراحی سایت دقیق و حرفه‌ای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی سایت آمیزه‌ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر بصری و مهندسی چیدمان‌ها در یک صفحه است و باید بر اساس اصولی خاص طراحی شود تا بتوانید در نگاه مخاطبین خود همیشه جاودانه باشید و در بین رقبا برتر و متمایزتر…

با افزایش کسب‌وکارهای اینترنتی و به وجود آمدن سایت‌های مختلف، کسب اطمینان از پشتیبانی و نگهداری سایت بیش‌ازپیش اهمیت پیداکرده است. طراحی سایت حرفه‌ای اولین قدم در این دنیا است، اما باید به‌طور مرتب و دقیق از این سایت پشتیبانی شود تا خطاهای فنی احتمالی و نقص‌های اجتناب‌ناپذیر و همچنین به‌روزرسانی ها به‌طور منظم انجام شود.

اطلاعات بیشتری درباره‌ی خدمات طراحی سایت ما نیاز دارید؟

طراحی سایت در کدپز به‌صورت کاملاً سفارشی و بر اساس نیاز شما کارفرمای عزیز انجام می‌شود. پس اگر قصد دارید یک سایت منحصربه‌فرد که کاملاً اصولی و دقیق طراحی‌شده داشته باشید، بر روی قسمت 0 تا 100 طراحی و توسعه سایت در بالا کلیک کنید. همچنین با استفاده از خدمات پشتیبانی سایت، انجام اموری مثل بک آپ گیری منظم و دقیق از وب‌سایت، بروز رسانی محتوای سایت طبق آخرین الگوریتم‌های گوگل، به‌روزرسانی ماژول‌های جدید جهت افزایش کاربران و رضایت‌مندی آنها و همچنین برطرف کردن نواقص و مشکلات فنی در لحظه و…. را به کدپز بسپارید و دیگر نگران آن‌ها نباشید.

در دنیای کسب‌وکار اینترنتی ، در حوزه‌ی شما، روزانه ده‌ها سایت رقیب به‌صورت مستقیم و یا غیرمستقیم راه‌اندازی می‌شود. پس به همین دلیل پیدا کردن جایگاه مناسب و محکم در بین رقبا به‌سادگی محقق نمی‌شود اما شما می‌توانید با طراحی یک سایت فوق‌العاده که در تخصص ماست، در بین رقبای خود متمایز شوید.

با سپردن خدمات پشتیبانی سایت به ما، دیگر نگران مسائل و نواقص فنی احتمالی که ممکن است هرلحظه در سایت شما پیش بیاید، نباشید.

چرا کسب‌وکار من برای موفقیت به طراحی سایت نیاز دارد؟

این روزها کمتر کسی است که موضوع تغییر کسب‌وکارهای سنتی و ورود به دنیای آنلاین را نشنیده باشد. اما چرا داشتن یک وب‌سایت و طراحی سایت از ملزومات یک کسب‌وکار اینترنتی موفق است؟

با داشتن وب‌سایت شما می‌توانید در همه‌ی نقاط کشور و در 24 ساعت شبانه‌روز بدون تعطیلی در دسترس مشتریان خود باشید

برای اطمینان بیشتر در تصمیم‌گیری، حتماً نمونه کارهای ما را بررسی کنید.

سؤالات متداول شما درزمینه طراحی سایت و پشتیبانی آن...

تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات موردنیاز برای وب‌سایت
انتخاب نام مناسب برای سایت
عقد قرارداد و دریافت پیش‌پرداخت
ثبت دامنه (نام سایت) Domain Registration
اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ) Hosting
دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی
انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
تائید طرح توسط شما
ایجاد استراتژی از عملکرد سایت
ورود اطلاعات اولیه وب‌سایت (اطلاعات نمونه)
طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
بارگذاری سایت طراحی‌شده بر روی فضای اینترنت
تحویل و آموزش وب‌سایت در محل شرکت
دریافت با مابقی مبلغ قرارداد
شروع پشتیبانی دوماهه وب‌سایت (شامل آپدیت‌های نرم‌افزاری – برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب‌سایت)

پهنای باند درواقع میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط سایت شما می‌تواند ردوبدل شود مثلاً فرض کنید شما یک فایل ۱ مگابایتی را روی سایت خود قرار داده‌اید و پهنای باند ماهیانه‌ی سایت شما ۲۰ گیگابایت می‌باشد. در این صورت این فایل ۱ مگابایتی در طول ماه ۲۰۰۰۰ بار می‌تواند توسط افراد در اینترنت دانلود شود.

دامنه نام منحصربه‌فردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورداستفاده قرار می‌گیرد و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جداشده‌اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می‌گویند.

درگذشته برای نمایش یک سایت در موبایل یک طراحی مجزا انجام می‌دادند در این نوع طراحی سرور با توجه به شناسه مرورگر کاربر تشخیص می‌داد که کاربر سایت را با موبایل بازدید می‌کند در این حالت محتوای موبایل را در همان آدرس به او نشان می‌داد یا او را به URL مخصوص موبایل هدایت می‌نمود. اما در طراحی سایت واکنش گرا که بیشتر به همان Responsive Webdesign مشهور است ساختار لایه‌های سایت به‌صورت شناور طراحی می‌شود و با کمک خاصیت Media در تگ Link با توجه به سایز صفحه css مربوطه برگزاری می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و چینش محتوا در ابعاد مختلف می‌شود.

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما