قیمت و سفارش خدمات طراحی وب سایت قنادی اختصاصی وردپرس

قیمت و سفارش خدمات طراحی وب سایت قنادی اختصاصی وردپرس

طراحی سایت قنادی

داشتن یک سایت اختصاصی در حوزه قنادی و شیرینی فروشی می‌تواند به مطرح‌شدن برند شما کمک کند. بسیاری از افراد بر این باورند که اگر صرفاً در اسنپ حضور داشته باشند، فروش بالایی را تجربه می‌کنند درصورتی‌که افراد سطح بالا و حرفه‌ای متمایز عمل می‌کنند.
حضور در اسنپ یک فرایند پولساز است اما مطرح‌شدن به‌واسطه اسنپ و هدایت مشتریان از سمت اسنپ به سمت سایت به شما این امکان را می‌دهد تا برند خود را بهتر بسازید.
علاوه بر اسنپ شما درگاه‌های جدیدی برای ورودی گرفتن مثل گوگل دارید که می‌تواند کسب‌وکار شمارا متحول کند.

سایت قنادی و شیرینی فروشی چه المان‌هایی دارد؟

قیمت طراحی سایت قنادی

قیمت طراحی وب‌سایت قنادی در کدپز در یک بازه معقول تعریف شده‌است و خبری از قیمت‌های سرسام آوری که برخی رقبا اعلام می‌کنند، نیست. از طرفی به‌دلیل تعهد ما نسبت به کار با کیفیت، قیمت های خیلی پایین طراحی وب سایت شرکتی هم در کدپز وجود ندارد.

8,200,000 تومان

دسته بندی

دسته بندی محصولات

دسته بندی محصولات

دسته‌بندی از مهم‌ترین بخش‌های سایت است. داشتن یک دسته‌بندی با ظاهری جذاب برای سایت قنادی و شیرینی فروش مخاطبین را می‌تواند تا ساعت‌ها در سایت شما نگه دارد، تمام اصول را برای حفظ مشتری در سایت شما رعایت خواهیم کرد.

انتخاب محصولات سفارشی

انتخاب محصولات سفارشی

انتخاب محصولات سفارشی

یکی از جذابیت‌های سایت شیرینی فروشی می‌تواند تزئین کردن کیک و شیرینی‌های سفارشی به‌صورت آنلاین باشد. با فراهم کردن یک بستر کاملاً بازی گونه می‌توانید مخاطب را با سایت و قابلیت جذاب سایت خود درگیر کنید. با انتخاب و تزئین کردن هر المان بر روی کیک و شیرینی مخاطب در انتها می‌تواند یا استعلام قیمت بگیرد و یا در لحظه قیمت تمام‌شده را مشاهده کند.

نظرات کاربران در رابطه با خریدهای انجام شده

نظرات کاربران

نظرات کاربران در رابطه با خریدهای انجام شده

تجربه کاربرانی که از شما خرید کرده‌اند بسیار به جذب و خریدهای بعدی کمک می‌کند. داشتن یک بخش نظرات که طراحی جذابی داشته باشد مخاطب را می‌تواند ترغیب به خرید کردن از شما کند.

پنل های کاربری حرفه ای

پنل کاربری

پنل های کاربری حرفه ای و درگاه پرداخت

پرداخت آسان به مخاطب‌های تازه‌وارد و کم‌حوصله کمک می‌کند تا بدون فکر کردن از سایت شما خرید کنند. در کنار پرداخت آسان اگر یک پنل کاربری کارآمد برای جمع‌آوری تمام جزئیات اطلاعاتی مخاطب داشته باشید و بتوانید با مخاطب از طریق پنل کاربری ارتباط برقرار کنید قطعاً مشتری‌هایی دائمی به‌دست خواهید آورد.

هاست و دامنه سایت

هاست و دامنه مناسب

هاست و دامنه سایت فروشگاهی قنادی

در قدم اول برای انتخاب یک دامنه‌ی مناسب شمارا راهنمایی خواهیم کرد. بعد از به نتیجه رسیدن در قدم دوم یک‌هاست اختصاصی و دامنه‌ی انتخاب‌شده را با مالکیت شما از سرویس‌های ارائه‌دهنده‌ی هاستینگ خریداری می‌کنیم.

صفحات درباره ما و تماس با ما در وبسایت

درباره ما و تماس با ما

درباره ما و تماس با ما

معرفی کامل هویت شما به کاربر و بخشی از اثبات حقیقی بودن سایت شما در صفحات تماس با ما و ارتباط با ما شکل می‌گیرد. چیدمان اصولی داشتن در این صفحات می‌تواند کاربر را به شما نزدیک‌تر کند.

حتما نگاهی به نمونه کار های ما داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ما، نمونه سایت‌هایی که طراحی کردیم را ببینید

در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی، داشتن یک سایت حرف اول و آخر را می‌زند. اگر تصمیم به سفارش طراحی سایت گرفتید، فرم انتهای صفحه را همین حالا پرکنید

بسیار از رضایتتون خرسندیم . . .

سؤالات متداول شما درزمینه طراحی سایت قنادی ...

در نظر داشته باشید که بعد از طراحی سایت قنادی و شیرینی فروشی ما چندین آموزش مختلف مدیریت کردن اصولی و استفاده کردن از تمام قابلیت‌های سایت در اختیار شما قرار خواهیم داد. آموزش‌های ارائه‌شده کاملاً رایگان خواهند بود.

واکنش گرا بودن سایت و نمایش دادن درست سایت در گوشی‌های هوشمند از اهمیت بالایی برخوردار است. بی‌شک یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در طراحی رعایت می‌شود واکنشگرا بودن سایت شما است. یعنی سایت شما به‌صورت کاملاً درست در تمامی دستگاه‌های مختلف نمایش داده خواهد شد.

موتورهای جستجوگری مانند گوگل قطعاً یکی از اصلی‌ترین جریان‌های جذب و فروش برای شما خواهند بود. طراحی‌های اصولی و داشتن سرعت لود بالا از پایه‌های اساسی طراحی سایت است. این پایه‌ها (طراحی اصولی و سرعت لود مناسب) قطعاً در تمامی طراحی‌ها لحاظ خواهند شد.

یکی از نکات حائز اهمیت بعد از طراحی سایت، پشتیبانی سایت است. بعد از طراحی سایت قنادی شما مدت مشخصی از پشتیبانی رایگان برخوردار خواهید بود. بعد از مدت مشخص شما دو راه پیش رو خواهید داشت. تمدید کردن پشتیبانی سایت و یا دریافت دوره ادمین سایت شو جهت پشتیبانی کردن کامل سایت.

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما