آیا برای شروع پیج اینستاگرام بخریم ؟

خانه » مقالات اموزشی » شبکه های اجتماعی » اینستاگرام » آیا برای شروع پیج اینستاگرام بخریم ؟
صفر تا صد نکاتی که برای خرید پیج اینستاگرامی لازم است بدانید

نویسنده:

مرتضی افضلی

Statistics-rafiki

تعداد بازدید:

Calendar-amico (2)

تاریخ به‌روزرسانی:

۱۴۰۰-۰۵-۲۵

Work time-rafiki

زمان مطالعه:

8 دقیقه

اگر شما صاحب کسب و کار باشید یا می خواهید فعالیت چشم گیری در اینستاگرام انجام دهید قطعا به فکر خرید پیج اینستاگرامی افتاده اید.

خرید پیج اینستاگرام مسائل خاص خود را دارد که در این مقاله بصورت جزئی مباحث مختلفی را بررسی می کنیم .

آیا فالوور فیک یا واقعی بخریم ؟

این نکته را به یاد داشته باشید که فرآیند خرید پیج اینستاگرام با فرایند خرید فالوور اینستاگرامی کاملا متفاوت است . خرید فالوور به این صورت است که شما به ازای پرداخت هزینه توسط ربات هایی فالوور ها را در هر پیجی که بخواهید دریافت می کنید.

فرایند خرید پیج اینستاگرامی به این منظور است که شما مالکیت کامل یک پیج را به ازای پرداخت مبلغ مشخصی به دست اورید.

آیا خرید پیج اینستاگرامی قانونی است ؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که خرید و فروش پیج اینستاگرامی از نظر اینستاگرام غیرقانونی است و قابلیت پیگیری ندارد ، ریسک خریدن یا نخریدن یک پیج برعهده ی شخص شماست.

به دور از هرگونه بحثی خرید پیج اینستاگرامی دارای مزایا و معایب خاص خود هست که در ادامه به بررسی جزئی آن خواهیم پرداخت.

مزایای خرید پیج اینستاگرامی

شروع قوی

اگر شما یک پیج اینستاگرامی بخرید قاعدتا زمان زیادی برای جذب فالوور نیاز ندارید و به سادگی می توانید ظاهر پیج خود را تغییر دهید و با انتشار چندین پست خود را به افراد معرفی کنید. به همین سادگی می توانید از رقبای کاری خود چندین پله جلوتر باشید.

صرفه جویی در هزینه و زمان

یک پیج اینستاگرامی برای رشد باید هزینه های مختلفی را پرداخت کند ، هزینه زمانی برای تولید محتوا ، افزایش فالوور و …. پرداخت می شود. هزینه ی مالی گاها برای تبلیغات ، برای تولید محتوا و …. پرداخت می شود . شما با خرید پیج اینستاگرامی در زمان و هزینه ی خود تا حد زیادی صرفه جویی کرده اید . اما خرید به این منظور نیست که هزینه ای برای بعد از آن نداشته باشید ، هزینه های تولید محتوا و تبلیغات براساس برنامه ریزی محتوایی شما می توانند پابرجا باشند.

ارتباط بیشتر و برندسازی سریعتر

برای رشد در دنیای اینترنتی باید فعالیت خود را به افراد بیشتری معرفی کنید ، اگر شما یک پیج اینستاگرامی بخرید به سادگی می توانید با تولید کردن محتواهای اصولی برند خود را به افراد بیشتری نشان دهید و بازخوردهای بهتری دریافت کنید.

تمام تلاش ها در دنیای اینترنت افزایش مخاطبین است ، خرید پیج اینستاگرامی به رشد سریع شما کمک می کند.

معایب خرید پیج اینستاگرامی

داشتن فالوور فیک

در دنیای خرید پیج های اینستاگرامی شما شاهد مسائل گوناگوی خواهید بود ، پیج هایی با تعداد فالوورهای بالا اما غیرواقعی یا فیک.

در دنیای اینترنت دو نوع فالوور فیک وجود دارد ، معمولا یا افرادی هستند که به ازای دریافت هزینه پیج های متعدد را فالو کرده اند با اینکه واقعی هستند اما هیچ تعاملی با شما ندارند.

دسته ی دوم فالوورهایی هستند که به وسیله ی ربات های گوناگون ساخته شده اند که کاملا تقلبی اند و هیچ فعالیتی بر روی پیج شما نخواهند داشت.

شاید در دسته ی دوم تعامل وجود داشته باشد اما با نگاهی عمیق به این موضوع متوجه می شوید که جملات از پیش تعریف شده و رباتی را درحال اشتراک گذاری هستند.

متناسب نبودن میزان تعامل با پیج

در پیج های اینستاگرامی معمولا بین 2 الی 10 درصد میزان مشارکت می تواند میزان طبیعی باشد ، مثلا شما یک پیج 20 هزار نفره را در نظر بگیرید ، میزان مشارکت این پیج به صورت ترمال باید بین 400 الی 2000 نفر باشد .

عوامل مختلفی برروی تعامل پیج تاثیر گذار است اما درحالت کلی باید به میزان مشارکت را طبق فرمول بالا بدست اورید.

فالوورهای از تغییر روند استقبال نمی کنند

یکی از مسائل اساسی که در این بین پیش می آید متناسب نبودن سلیقه ی شما با کاربران پیج است . مثلا شما راجع به طبیعت پست می گذارید و محصولات اورگانیک را به فروش می رسانید اما فالوورهای پیج به دنبال تیشرت های برند هستند.

چه نکاتی قبل از خرید پیج باید رعایت شود ؟

توجه داشته باشید که معمولا ما از شرکت ها یا اشخاص حقیقی پیج را می خریم . در اینجا اگر از شخص بخرید اطمینان بیشتری دارید چون شرکت ها معمولا پیج های زیادی باکاربران تقلبی برای فروش آماده کرده اند.

و فراموش نکنید که باخریدار قبل از صحبت های اولیه حتما قرارداد ببندید که نتواند پیج را از آن خود کند و اگر پیج دچار مسائل حقوقی باشد شما از مورد اتهام قرار گرفتن مصون باشید.

1.تناسب پیج با هدف شما

هرچه فعالیت قبلی پیج به فعالیت جدید شما نزدیکتر باشد ، شما روند بهتری را تجربه خواهید کرد . برای جلوگیری از پراکندگی پیشنهاد می کنم که از پیج هایی استفاده کنید که متناسب با اهداف شما باشند.

2.حتما عقبه ی پیج را بررسی کنید.

اول از همه باید اطمینان حاصل کنید که یک شخص واقعی مالک صفحه مورد نظر است و رباتی در کار نیست. بعد از این مرحله به فالوورها نگاهی بیندازید تا از واقعی بودن آنها اطمینان حاصل کنید . این مسئله حتی از میان کامنت ها نیز قابل فهمیدن است.

3. به نکات امنیتی توجه کنید.

یکی از اساسی ترین نکات حفظ حریم شخصی است . راجع به امنیت پیج اینستاگرام در پستی مجزا صحبت کرده ایم اما در این بخش اساسی ترین نکته تغییر دادن پسورد فعلی شما و همچنین اطمینان از تعویض ایمیل است.

بعد از تعویض ایمیل برای صاحب قبلی پیج اخطاری ارسال می شود که شما قصد تخریب پیج را دارید به این پیغام توجه داشته باشید و حتما از حذف کردن این ایمیل در باکس ایمیل فروشنده مطلع شوید.

اعتبار سنجی کنید.

سایت هایی مانند

می توانند برای بررسی عمقی ماجرا به شما کمک کنند.

سخن پایانی

انتخاب اینکه شما یک پیج اینستاگرامی خریداری کنید یا خیر با شما است تمام جزئیاتی که برای انتخاب صحیح شما لازم بود در این پست ذکر شد . در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید از دوره آموزش رایگان اینستاگرام مارکتینگ کدپز استفاده کنید.

مرتضی افضلی

مرتضی افضلی

این روزها دیگر نیاز نیست کلی هزینه‌ی اجاره‌ی مغازه بدهید. با دنیای کسب‌وکار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ می‌توانیم کسب درامد داشته باشیم و من در مجموعه‌ی کدپز در این راه همراه شما هستم.

تا کنون 264 نفر در کدپز ثبت نام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید