اهمیت پشتیبانی سایت | چرا سایت به پشتیبانی نیاز دارد؟

خانه » دیجیتال مارکتینگ برای مدیران » طراحی سایت برای مدیران » اهمیت پشتیبانی سایت | چرا سایت به پشتیبانی نیاز دارد؟
چرا سایت به پشتیبانی نیاز دارد؟

نویسنده:

سجاد حسین زاده

Statistics-rafiki

تعداد بازدید:

Calendar-amico (2)

تاریخ به‌روزرسانی:

۱۴۰۰-۰۷-۰۴

Work time-rafiki

زمان مطالعه:

3 دقیقه

چرا سایت به پشتیبانی نیاز دارد؟

امروزه اهمیت وب سایت‌ها افزایش چشمگیری پیدا کرده و کسب و کار‌ها همواره در تلاش هستند تا با طراحی سایت خود فضای کسب و کار خود را دیجیتالی کنند. در این بین اما مسئله بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از طراحی یک سایت لازم است تا به صورت طولانی مدت سایت توسط افرادی که آن را طراحی و برنامه نویسی کردند، پشتیبانی شود، چراکه اگر این فرایند بسیار مهم انجام نشود در طولانی مدت سایت شما با مشکلات و اختلالات گوناگونی مواجه خواهد شد.
در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به اهمیت پشتیبانی سایت انداخته و بیان کنیم که چرا پس از طراحی یک سایت نیز لازم است تا فرآیند پشتیبانی آن به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

بهبود وضعیت سایت در طول زمان

بدون هیچ شک و تردیدی وب سایت‌ها پس از طراحی قرار نیست تا آخر به یک شکل ثابت باقی بمانند و به همین دلیل لازم است تا در طولانی مدت تغییرات گوناگونی بر روی سایت انجام گرفته و با اضافه کردن بخش‌های مختلف به سایت بهبود عملکرد آن کمک شود.
به همین دلیل لازم است تا پس از طراحی سایت، یک تیم پشتیبانی به صورت منظم اقدام به آنالیز و بررسی وب سایت کرده و با انجام فرآیندهای مختلف به بهبود وضعیت آن کمک کنند. این مسئله بسیار مهم امروزه باعث شده تا افرادی که اقدام به طراحی و برنامه نویسی سایت می‌کنند، برنامه ریزی مستمر و منظمی برای پشتیبانی از سایت و بهبود آن داشته باشند.

استفاده از فناوری‌های مدرن و به روز

یکی از مهم ترین مواردی که به منظور طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید این است که به صورت کلی تکنولوژی به هیچ عنوان متوقف نمی‌شود و همواره در حال پیشرفته شدن آن هستیم.
همین مسئله باعث شده تا در حوزه طراحی سایت نیز اهمیت استفاده از تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته افزایش چشمگیری پیدا کند. به همین دلیل لازم است تا اگر اقدام به طراحی سایت کرده و تلاش کردید تا وب سایتی برای کسب و کار خود ایجاد کنید، پس از مدتی لازم است تا از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های جدیدی در وب سایت خود استفاده کنید.
در چنین شرایطی اگر وب سایت شما دارای پشتیبانی باشد، فرآیند به روزرسانی و اعمال تغییرات بر روی آن با سرعت بسیار زیاد و با هزینه مقرون به صرفه‌ای صورت می‌گیرد اما اگر تیم پشتیبانی نداشته باشید، برای اضافه کردن تکنولوژی‌ها و فناوری‌های جدید به سایت خود مجبور خواهید شد تا مبالغ گوناگونی را پرداخت کنید.
اگر بخواهیم مثالی در این زمینه ارائه دهیم باید گفت که در گذشته واکنش گرا بودن سایت‌ها اهمیت چندانی نداشت اما امروزه این مسئله یک موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است. در چنین شرایطی اگر شما یک وب سایت دارید که واکنش گرا نیست، به منظور تغییر آن نیاز است تا هزینه‌های بسیار زیادی پرداخت کنید. این در حالی است که اگر تیم برنامه نویسی شما فرآیند پشتیبانی سایت را برعهده داشته باشند، با هزینه بسیار کمتر می‌توانید قابلیت واکنش گرا بودن سایت را با سرعت بسیار زیادی انجام دهید.

پشتیبانی سایت خود را به کدپز بسپارید

کدپز به عنوان یکی از گروه‌های فعال در حوزه طراحی سایت همواره این امکان را فراهم کرده تا پس از اتمام یک پروژه فرایند پشتیبانی آن را نیز بر عهده بگیرد و این مسئله باعث شده تا امروزه ۹۰ درصد مشتریان کدپز پس از اتمام پروژه درخواست پشتیبانی طولانی مدت بدهند.
از سوی دیگر یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که مجموعه ما دارد، قابلیت پشتیبانی از وب سایت‌های است که فرایند طراحی آن توسط تیم دیگری صورت گرفته است.
به منظور بررسی این مسئله باید گفت که اگر شما یک وب سایت دارید که برنامه نویسی آن توسط فرد دیگری انجام شده، می‌توانید درخواست خود را در صفحه پشتیبانی سایت ثبت نمایید. تیم فنی پس از انجام بررسی‌های لازم روی سایت شما، هماهنگی های لازم را انجام می‌دهند.

مشاهده جزییات پکیج ها و قیمت پشتیبانی سایت کدپز

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده هستم متولد کرج, بنده از سال ۹۴ سابقه حضور در حوزه وب را دارم. و روزبه‌روز در حال رشد و ارتقای خودم تو این زمینه هستم. از علایقم که بخوام به گم: خب واضحه که عاشق کدنویسی هستم. و همچنین من از معدود افراد برنامه‌نویس ورزشکار هم به‌حساب میام.

تا کنون 264 نفر در کدپز ثبت نام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید