سفارش خدمات ایمیل مارکتینگ

خدمات ایمیل مارکتینگ کدپز

خدمات ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است که به‌واسطه‌ی بازاریابی محتوایی و هویت بصری گرافیکی می‌تواند در ارتباط سازی، حفظ و نگهداری فروش اینترنتی شما معجزه کند!

بسیاری از افراد بر این اعتقادند که ایمیل مارکتینگ دیگر جایگاهی ندارد و از بین رفته است اما از ایمیل مارکتینگ می‌توان برای حفظ و نگهداری مشتری‌های قبلی استفاده کرد.

سیستم‌های ایمیل مارکتینگ چگونه عمل می‌کنند؟

شما در سیستم‌های ایمیل مارکتینگ نیاز به فعالیت خاصی ندارید، با تعریف کردن یک مجموعه روند ثابت، به‌صورت اتوماتیک تمام فعالیت‌ها شکل می‌گیرد، یعنی شما تعریف می‌کنید که اگر شخصی عضو سامانه ایمیلی شما شد، بعد از چند ثانیه ایمیل اول برایش ارسال شود، در مراحل بعدی پیگیری اگر اقدامی از سمت ایمیل صورت گرفته بود با یک زیرشاخه جدید مواجه شود، اگر اقدامی صورت نگرفت به چه صورت ایمیل‌ها پیگیری شود.

با این سیستم شما توان کامل مدیریت مشتریان خود را خواهد داشت و مراحل مختلفی برای پیگیری‌ها می‌توانید طراحی کنید، که البته بسته به کسب‌وکار و نیاز شما مجموعه کدپز سیستم پیشنهادی این سیستم را ارائه می‌دهد.

آیا سیستم‌های ایمیل مارکتینگ رایگان هستند؟

در رابطه با سیستم‌های ایمیلی ارسال هزار ایمیل توسط میلیر لایت، رایگان است اما تعداد بیشتر را بسته به حجم بانک اطلاعاتی به‌صورت ماهیانه باید خریداری کنید، روندهای مختلفی برای پیگیری‌های ایمیلی وجود دارد که بتوانید از طریق ایمیل مارکتینگ، شماره تماس، اطلاعات خارج از ایمیل افراد را دریافت کنید و در سیستم‌های دیگر نیز پیگیری‌هایی جهت فروش انجام دهید.

چرا ایمیل مارکتینگ خود را به کدپز بسپاریم؟

جوان بودن، آموزش دیدن و منسجم بودن مجموعه از لحاظ داشتن متخصصین مختلف در حوزه‌های کاری مختلف مانند گرافیک، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و …. می‌تواند از عمده دلایل باشد که شما از مجموعه کدپز خدمات ایمیل مارکتینگ را استفاده کنید.

تاثیر گرافیک در ایمیل مارکتینگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، 

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما