قیمت، سفارش خدمات طراحی وب سایت فروشگاهی اختصاصی وردپرس

قیمت، سفارش خدمات طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی

امن‌ترین پایگاهی که در دنیای اینترنت برای بنا کردن فروشگاه اینترنتی خود می‌توانید پیدا کنید، سایت است. طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس هزینه‌های شمارا تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد. برای طراحی سایت فروشگاهی نکات مختلفی موردنیاز است که به‌صورت جزئی در این صفحه به این نکات خواهیم پرداخت.

سایت فروشگاهی چه المان‌هایی دارد؟

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی وب‌سایت فروشگاهی در کدپز در یک بازه معقول تعریف شده‌است و خبری از قیمت‌های سرسام آوری که برخی رقبا اعلام می‌کنند، نیست. از طرفی به‌دلیل تعهد ما نسبت به کار با کیفیت، قیمت های خیلی پایین طراحی وب سایت فروشگاهی هم در کدپز وجود ندارد.

8,200,000 تومان

محصولات و دسته‌بندی محصولات در وب سایت فروشگاهی

محصولات و دسته‌بندی محصولات

تعریف محصولات و دسته‌بندی محصولات

آیا شما حاضرید از یک فروشگاهی که هیچ ترتیبی برای چیدمان محصولات خود ندارد، خرید کنید؟ اکثر فروشگاه‌های فیزیکی ِ سطح شهر هم که می‌بینیم از چیدمان اصولی و کنار ِ هم ِ محصولات استفاده می‌کنند. قطعاً در طراحی سایت فروشگاهی هم، چیدمان مرتب و منظم محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است.

فیلتر کردن محصولات و برندها در وب‌سایت فروشگاهی

فیلتر کردن محصولات و برندها

اضافه‌کردن امکان فیلتر محصولات از قبیل برند محصولات

چرا مشتری از بیشتر سایت‌ها فراری است؟ یکی از عمده دلایل طراحی‌های نامنظمی است که باعث می‌شود کاربر به محصول یا برند خاص خود دسترسی نداشته باشد و بجای استفاده کردن از سایت شما مجدد به سمت گوگل می‌رود. فیلترها به پیدا کردن محصول مورد نظر توسط کاربر، کمک شایانی می‌کند. فیلترهایی مانند قیمت، رنگ، سایز، جنس کالا، شرایط گارانتی، برند محصول و غیره.

روش‌های مختلف پرداخت در سایت فروشگاهی

روش‌های مختلف پرداخت

تعریف انواع مختلف روش‌های پرداخت

شما با چه روشی برای دریافت وجه راحت هستید؟ بسیاری از کسب‌وکارها از درگاه‌های اینترنتی استفاده می‌کنند. برخی از ارسال و تحویل درب منزل و برخی دیگر صرفاً سایت را به‌منزله‌ی ثبت پیش سفارش قلم داد می‌کنند. پیش سفارش به این معنی است که شما بعد از تأیید از مشتری درخواست می‌کنید تا پول را به حساب شما کارت به کارت کند یا از روش‌های معمول ذکرشده پرداخت نماید.

روش‌های مختلف حمل‌ونقل در وب سایت فروشگاهی

روش‌های مختلف حمل‌ونقل

تعریف انواع مختلف روش‌های حمل و نقل

فروشگاه شما فقط در یک نقطه و یک منطقه دیده نمی‌شود. قطعاً در ابعاد گسترده‌تر در کل ایران دیده خواهد شد. پیش بینی‌های مختلفی برای روش‌های حمل و نقل می‌تواند به سهولت سیستم سازی شما توسط سایت کمک کند.

صفحات درباره ما و تماس با ما در وبسایت

درباره ما و تماس با ما

ساخت صفحاتی از قبیل درباره ما، تماس با ما، بازگشت وجه و گارانتی

معرفی کامل هویت شما به کاربر و بخشی از اثبات حقیقی بودن فروشگاه شما در صفحاتی مانند صفحات ارتباط با ما که به معرفی و خصوصیات ِ هرچه‌بیشتر ِ فروشگاه می‌پردازد، شکل می‌گیرد. داشتن چیدمان اصولی در این صفحات می‌تواند کاربر را به شما نزدیک‌تر کند.

هاست و دامنه سایت

هاست و دامنه شرکت فروشگاهی

خرید یک دامنه و هاست اختصاصی به نام خود شما

در قدم اول برای انتخاب یک دامنه‌ی مناسب شمارا راهنمایی خواهیم کرد. بعد از به نتیجه رسیدن در قدم دوم یک هاست اختصاصی و دامنه‌ی انتخاب‌شده را با مالکیت شما از سرویس‌های ارائه‌دهنده‌ی هاستینگ خریداری می‌کنیم

حتما نگاهی به نمونه کار های ما داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ما، نمونه سایت‌هایی که طراحی کردیم را ببینید

در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی، داشتن یک سایت حرف اول و آخر را می‌زند. اگر تصمیم به سفارش طراحی سایت گرفتید، فرم انتهای صفحه را همین حالا پرکنید

بسیار از رضایتتون خرسندیم . . .

سؤالات متداول شما درزمینه طراحی سایت فروشگاهی ...

در نظر داشته باشید که بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی ما چندین آموزش مختلف جهت افزودن محصولات، کار کردن با پنل مدیریتی و راهنمایی‌های اصولی در اختیار شما قرار خواهیم داد. آموزش‌های ارائه‌شده کاملاً رایگان خواهند بود.

واکنش گرا بودن سایت و نمایش دادن درست سایت درگوشی‌های هوشمند از اهمیت بالایی برخوردار است. بی‌شک یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در طراحی رعایت می‌شود واکنش گرا بودن سایت شما است. یعنی سایت شما به‌صورت کاملاً درست در تمامی دستگاه‌های مختلف نمایش داده خواهد شد.

موتورهای جستجوگری مانند گوگل قطعاً یکی از اصلی‌ترین جریان‌های جذب و فروش برای شما خواهند بود. طراحی‌های اصولی و داشتن سرعت لود بالا از پایه‌های اساسی طراحی سایت است. این پایه‌ها (طراحی اصولی و سرعت لود مناسب) قطعاً در تمامی طراحی‌ها لحاظ خواهند شد.

یکی از نکات حائز اهمیت بعد از طراحی سایت، پشتیبانی سایت است. بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی شما مدت مشخصی از پشتیبانی رایگان برخوردار خواهید بود. بعد از مدت مشخص شما دو راه پیش رو خواهید داشت. تمدید کردن پشتیبانی سایت و یا دریافت دوره ادمین سایت شو جهت پشتیبانی کردن کامل سایت.

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما