قیمت و سفارش خدمات طراحی وب سایت شرکتی اختصاصی وردپرس

قیمت و سفارش خدمات طراحی وب سایت شرکتی اختصاصی وردپرس

طراحی سایت شرکتی

معرفی شرکت شما و داشتن یک هویت اینترنتی به رشد کسب‌وکار شما می‌تواند کمک کند.
برای طراحی اصولی سایت شرکتی باید از المان‌های مختلفی استفاده کرد. در این صفحه المان‌های ضروری برای داشتن سایت شرکتی را باهم بررسی خواهیم کرد.

سایت شرکتی چه المان‌هایی دارد؟

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی وب‌سایت شرکتی در کدپز در یک بازه معقول تعریف شده‌است و خبری از قیمت‌های سرسام آوری که برخی رقبا اعلام می‌کنند، نیست. از طرفی به‌دلیل تعهد ما نسبت به کار با کیفیت، قیمت های خیلی پایین طراحی وب سایت شرکتی هم در کدپز وجود ندارد.

5,800,000 تومان

معرفی کامل شرکت

معرفی کامل شرکت

معرفی کامل شرکت، خصوصیات، سوابق و اهداف پیش رو

شما که هستید و هدف شما از ارائه‌ی خدمات چیست؟ اگر در راه‌اندازی سایت شما به همین سؤالات کلیدی و پایه به‌صورت کاملاً اصولی پاسخ داده شود، سایت شما به بیشترین حد تکامل خود رسیده است.

معرفی اعضای شرکت

معرفی اعضای شرکت

معرفی اعضای شرکت، شرح وظایف و رزومه‌ی آن‌ها

چه افرادی قرار است به مشتریان، خدمات ارائه دهد و شرکت شما شامل چه بخش‌هایی است؟ معرفی کامل اعضا به مخاطبین شما حس آرامش می‌دهد. با توجه به حسی که به مخاطب خود انتقال دادید بخشی از اعتمادسازی اینترنتی را انجام داده‌اید.

شرح خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط شرکت

شرح خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط شرکت

شرح خدمات و محصولات ارائه‌شده توسط شرکت

محصول یا خدمت ارائه‌شده توسط شرکت شما چه ویژگی‌های متمایزی دارد؟ ساخت یک کاتالوگ کامل و معرفی کامل از محصول و خدمات می‌تواند مشتریان را تا حد زیادی ترغیب به استفاده کردن از محصول یا خدمات شما کند.

افتخارات و دستاوردهای شرکت

افتخارات و دستاوردهای شرکت

معرفی افتخارات و دستاوردهای به‌دست‌آمده‌ی شرکت

افتخارات و دست آورد های شما چیست؟ با معرفی مشتریان بزرگ شما، ارائه دادن مدارک معتبر شرکت شما و نمایش دادن دست آورد های معتبر به کاربران حس خوبی از برند خود منتقل کنید.

صفحات درباره ما و تماس با ما در وبسایت

درباره ما و تماس با ما

تنظیم صفحات درباره ما و تماس با ما

بخشی از معرفی شرکت و قرار دادن آدرس دقیق شرکت و روندهای مراجعه حضوری در صفحات تماس با ما و درباره ما اتفاق می‌افتد

هاست و دامنه سایت

هاست و دامنه مناسب برای سایت شرکتی

انتخاب هاست و دامنه مناسب برای وب سایت شرکتی

در قدم اول برای انتخاب یک دامنه‌ی مناسب شمارا راهنمایی خواهیم کرد. بعد از به نتیجه رسیدن در قدم دوم یک‌هاست اختصاصی و دامنه‌ی انتخاب‌شده را با مالکیت شما از سرویس‌های ارائه‌دهنده‌ی هاستینگ خریداری می‌کنیم.

حتما نگاهی به نمونه کار های ما داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ما، نمونه سایت‌هایی که طراحی کردیم را ببینید

در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی، داشتن یک سایت حرف اول و آخر را می‌زند. اگر تصمیم به سفارش طراحی سایت گرفتید، فرم انتهای صفحه را همین حالا پرکنید

بسیار از رضایتتون خرسندیم . . .

سؤالات متداول شما درزمینه طراحی سایت شرکتی ...

واکنش گرا بودن سایت و نمایش دادن درست سایت در گوشی‌های هوشمند از اهمیت بالایی برخوردار است. بی‌شک یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در طراحی رعایت می‌شود واکنشگرا بودن سایت شما است. یعنی سایت شما به‌صورت کاملاً درست در تمامی دستگاه‌های مختلف نمایش داده خواهد شد.

موتورهای جستجوگری مانند گوگل قطعاً یکی از اصلی‌ترین جریان‌های جذب و فروش برای شما خواهند بود. طراحی‌های اصولی و داشتن سرعت لود بالا از پایه‌های اساسی طراحی سایت است. این پایه‌ها (طراحی اصولی و سرعت لود مناسب) قطعاً در تمامی طراحی‌ها لحاظ خواهند شد.

یکی از نکات حائز اهمیت بعد از طراحی سایت، پشتیبانی سایت است. بعد از طراحی سایت شما مدت مشخصی از پشتیبانی رایگان برخوردار خواهید بود. بعد از مدت مشخص شما دو راه پیش رو خواهید داشت. تمدید کردن پشتیبانی سایت و یا دریافت دوره ادمین سایت شو جهت پشتیبانی کردن کامل سایت.

در دنیای اینترنت امنیت مطلق وجود ندارد، بارها و بارها اشاره‌کرده‌ایم که ایمن‌ترین روند برای حفظ سایت، داشتن بک آپ کامل از سایت روی هارد شخصی شماست. یک بک آپ در سیستم شخصی شما و یک بک آپ در مجموعه کدپز و یک بک آپ هم در مجموعه‌ی ارائه‌دهنده‌ی هاستینگ است. با داشتن سه بک آپ، کاملاً مطمئن بالاترین حد امنیت را تجربه خواهید کرد.
البته در سایت‌های وردپرسی تمام اقدامات لازم برای ایمن‌سازی از طریق افزونه‌های امنیتی هم صورت خواهد گرفت.

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما