جلسه چهاردهم المنتور: معرفی پوسته ساز و داینامیک کردن بخش های سایت

خانه » مقالات اموزشی » وردپرس » افزونه های وردپرس » جلسه چهاردهم المنتور: معرفی پوسته ساز و داینامیک کردن بخش های سایت
آموزش جلسه چهاردهم المنتور مقدماتی رایگان

نویسنده:

سجاد حسین زاده

Statistics-rafiki

تعداد بازدید:

Calendar-amico (2)

تاریخ به‌روزرسانی:

۱۴۰۱-۰۴-۲۴

Work time-rafiki

زمان مطالعه:

33 دقیقه

جلسه چهاردهم المنتور : در این جلسه از آموزش elementor به معرفی پوسته ساز (Theme Builder) المنتور می‌پردازیم. همچنین در این جلسه خواهیم آموخت که چگونه بخش‌های مختلف سایت مانند عنوان‌ها، تصاویر شاخص و غیره را داینامیک کنیم.

فهرست مطالب
  1. معرفی پوسته ساز (Theme Builder)
  2. داینامیک کردن بخش‌های مختلف سایت

معرفی پوسته ساز (Theme Builder)

در داشبورد وردپرس موس خود را روی قالب ها نگه دارید، سپس وارد پوسته ساز (Theme Builder) شوید. با استفاده از پوسته ساز، تمامی بخش های مختلف سایت اعم از هدر، فوتر، صفحه جستجو، صفحات بایگانی و غیره را برای قالب سایت خودمان مشخص می‌کنیم. در این بخش می‌توانیم تمامی بخش‌های مختلف سایت را بدون کدنویسی تنظیم کنیم.

داینامیک کردن بخش‌های مختلف سایت

گاهی اوقات نیاز است تا در صفحاتی، عنوان‌ها به صورت خودکار تنظیم شوند و یا تصاویری مختص ِ همان صفحه Load شوند. ما با استفاده از داینامیک کردن محتوا ها در المنتور می‌توانیم این امکان را محقق سازیم.

جلسات بعدی آموزش المنتور

در جلسه چهاردهم المنتور به بررسی پوسته ساز المنتور پرداختیم و همچنین روشی فوق‌العاده حرفه‌ای برای داینامیک کردن محتوا ها در الممنتور را آموختیم. جلسه بعدی را مشاهده نمایید.

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده

سجاد حسین زاده هستم متولد کرج, بنده از سال ۹۴ سابقه حضور در حوزه وب را دارم. و روزبه‌روز در حال رشد و ارتقای خودم تو این زمینه هستم. از علایقم که بخوام به گم: خب واضحه که عاشق کدنویسی هستم. و همچنین من از معدود افراد برنامه‌نویس ورزشکار هم به‌حساب میام.

تا کنون 264 نفر در کدپز ثبت نام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید