نحوه ی قراردادن لینک در استوری پیج اینستاگرام

خانه » مقالات اموزشی » شبکه های اجتماعی » اینستاگرام » نحوه ی قراردادن لینک در استوری پیج اینستاگرام
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
نحوه ی قراردادن لینک در استوری اینستاگرام

نویسنده:

مرتضی افضلی

Statistics-rafiki

تعداد بازدید:

Calendar-amico (2)

تاریخ انتشار:

2021-08-30

Work time-rafiki

زمان مطالعه:

5 دقیقه

در این مقاله قصد داریم آموزش کامل قراردادن لینک در استوری برای پیج ها را توضیح دهیم . اول از همه باید بدانید این قابلیت برای پیج هایی است که 10k فالوور دارند .

اگر شما هنوز به 10k فالوور نرسیده اید اصلا نگران نباشید ترفند جایگزین برای قراردادن لینک در استوری های پیج شما وجود دارد که در انتهای این مقاله به آن اشاره کرده ایم.

چرا در استوری لینک بگذاریم ؟

برای افزایش تعامل و هدایت کردن کاربرها به مسیرهای دلخواه که خارج از اینستاگرام است می توانید از لینک در استوری استفاده کنید. اکثر فروشگاه های اینترنتی فروش های موفق خود را از طریق لینک های استوری انجام می دهند.

قابلیت قراردادن لینک خارج از اینستاگرام صرفا برای پیج هایی است که بیش از 10k فالوور دارند اما همانطور که گفتیم روش جایگزینی وجود دارد.

نحوه ی قراردادن لینک در استوری

اگر پیج شما به 10k فالوور برسد ، شما امکان قراردادن لینک در استوری ها را خواهید داشت . برای قراردادن لینک خارج از سایت باید از اول یک استوری بگذارید.

بعد از قراردادن استوری همانند تصویر بالا روی علامت سنجاق کلیک کنید و از قسمت web link ، لینک خود را قراردهید و تایید کنید. به همین سادگی شما توانستید لینک در استوری های خود قراردهید.

نحوه ی قراردادن لینک IGTV در استوری

برای قراردادن لینک ورود به IGTV کافی است همانند مراحل بالا ، بعد از استوری گذاشتن روی سنجاق بالا کلیک کنید و گزینه ی IGTV video را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب کردن این گزینه ویدئوی مورد نظر خود را برای قرارگرفتن در استوری انتخاب کنید تا لینک IGTV شما در استوری قرارگیرد.

نحوه ی قراردادن لینک در پیج هایی که کمتر از 10k فالوور دارند

برای قراردادن لینک در پیج هایی که زیر 10k فالوور دارند سه روش وجود دارد.

روش اول

در این روش شما می توانید با خرید فالوور فیک پیج اینستاگرامی خود را در کمترین زمان ممکن به 10k فالوور برسانید.

این روش معایب زیادی دارد ، اگر شما فالوور فیک خریداری کنید تعامل پیج شما به شدت افت پیدا می کند و پیج شما بجای رشد ، افت خواهد کرد.

این روش اصلا روش مناسبی برای فعالسازی لینک در استوری های اینستاگرام نیست.

روش دوم

شما می توانید به صورت کاملا اورگانیک فالوور جذب کنید . اگر تمایل به دانستن اطلاعات بیشتر برای جذب فالوور دارید می توانید از آموزش افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید.

این روش زمان زیادی برای افزایش فالوور می برد قاعدتا در این مدت نیاز دارید تا لینک در استوری های اینستاگرامی خود منتشر کنید اصلا نگران این ماجرا نباشید در روش سوم کامل این ماجرا را رفع خواهیم کرد.

روش سوم

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که از طریق استوری یا پست اینستاگرامی به سمت پروفایل اینستاگرام یک فرد بروید ؟ برای من که بارها این مورد پیش آمده است.

تعریف کردن خط مسیر ، یعنی روندی که کاربر جذب شود و به سمت مسیرهایی که ما طراحی کرده ایم برود . مثلا در استوری هایی با جذابیت بالا با گذاشتن گزینه های سوالی و … حس کنجکاوی افراد را تحریک کنیم و در استوری آخر آیدی پیج خود را قراردهید و لینک مورد نظر را در بیوی پیج قرار دهید.

با تعریف همین مسیرساده و تحریک کردن حس کنجکاوی افراد برروی آیدی پیج شما کلیک می کنند و به سمت لینک پروفایل شما می روند.

مهم نیست که شما توان قراردادن لینک در استوری داشته باشید یا نه ، مهمترین و حیاتی ترین بخش ، ترغیب کردن افراد برای ورود به لینک سایت شما است .

خبر جدید : در آپدیت جدید اینستاگرام در شهریور ماه 1400 خبر رسیده است در استوری با استفاده از استیکر link می توانید در استوری خود لینک قرار دهید و محدودیت برای داشتن 10K فالوور برداشته شده است.

در صورت تمایل به دریافت آموزش های بیشتر می توانید از دوره رایگان اینستاگرام مارکتینگ استفاده کنید.

مرتضی افضلی

مرتضی افضلی

این روزها دیگر نیاز نیست کلی هزینه‌ی اجاره‌ی مغازه بدهید. با دنیای کسب‌وکار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ می‌توانیم کسب درامد داشته باشیم و من در مجموعه‌ی کدپز در این راه همراه شما هستم.

تا کنون 264 نفر در کدپز ثبت نام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید