قیمت و سفارش خدمات طراحی وب سایت شخصی و رزومه ای اختصاصی وردپرس

قیمت و سفارش خدمات طراحی وب سایت شخصی و رزومه ای اختصاصی وردپرس

طراحی سایت شخصی و رزومه ای

برندینگ شخصی یا سلف برند را می‌توانید با داشتن یک سایت شخصی و رزومه‌ای معرفی کنید. هنگامی‌که هویت واقعی شما در دنیای اینترنت با یک طراحی جذاب در معرض دید قرار بگیرد، قطعاً جایگاه اجتماعی بالاتری نسبت به سایر افراد معمول پیدا خواهید کرد. برای معارفه‌ی خود در شرکت‌ها و جایگاه‌های مختلف علمی و …. می‌توانید علاوه بر ارسال رزومه کلی، سایت خود را هم جهت ایجاد تمایز ارسال کنید یا بجای رزومه آدرس سایت خود را به شرکت ارائه دهید.

سایت شخصی و رزومه ای چه المان‌هایی دارد؟

قیمت طراحی سایت شخصی

قیمت طراحی وب‌سایت شخصی و رزومه ای در کدپز در یک بازه معقول تعریف شده‌است و خبری از قیمت‌های سرسام آوری که برخی رقبا اعلام می‌کنند، نیست. از طرفی به‌دلیل تعهد ما نسبت به کار با کیفیت، قیمت های خیلی پایین طراحی وب سایت شخصی هم در کدپز وجود ندارد.

5,200,000 تومان

معرفی کامل و دسترسی ساده در طراحی سایت شخصی

معرفی کامل و دسترسی ساده

معرفی کامل و دسترسی ساده

در نگاه اولیه سایت‌های شخصی، معرفی کامل شما از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر در نگاه اولیه مخاطب بتواند تمام جزئیات مربوط به هویت شما و رزومه‌ی شما را پیدا کند، قطعاً ارتباط بهتری با شما برقرار خواهد کرد.

امکان چند زبانه بودن در طراحی وب سایت شخصی

چندزبانه بودن

چندزبانه بودن

برای بعضی از سایت‌های شخصی، امکان ترجمه سایت به چندین زبان مختلف برای ورود به بازار بین الملل از اهمیت بالایی برخوردار است. رایج‌ترین زبان‌هایی که در طراحی سایت‌های شخصی استفاده می‌شود، در اولویت اول زبان فارسی و در اولویت بعدی زبان انگلیسی است.

امکان افزودن مطالب و ویرایش کردن مطالب در وب‌سایت شخصی

افزودن مطالب به سایت

امکان افزودن مطالب و ویرایش کردن مطالب

افرادی که نیازمند داشتن یک سایت شخصی هستند، از پیشرفت و توسعه دست نمی‌کشند. پس به روز شدن اطلاعات و رزومه شخصی، افزودن علاقه مندی های جدید و امکان ویرایش داشتن برای مطالب جایگاه ویژه‌ای پیدا می‌کند. در طراحی حرفه‌ای سایت شخصی، بعد از اتمام طراحی شما امکان افزودن، حذف کردن و یا ویرایش کردن مطالب را به‌سادگی دارید.

ایجاد فرم و درخواست برای ارتباط در وبسایت شخصی

ایجاد فرم و درخواست برای ارتباط

ایجاد فرم و درخواست برای ارتباط

جایگاه کاری شما در سایت شخصی، نسبت به یک فرد عادی بالاتر است. ایجاد پل ارتباطی بین شما و مخاطبین می‌تواند به‌صورت سیستم سازی شده از طریق یک فرم در سایت باشد. امکان افزودن و ویرایش کردن فرم در طراحی سایت‌های رزومه‌ای و شخصی حتماً لحاظ خواهد شد.

صفحات درباره ما و تماس با ما در وبسایت

تماس با ما

تنظیم صفحه تماس با ما

یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های رزومه‌ها، اطلاعات تماس است. پل ارتباطی مستقیم شما در این صفحه به فرمی که دلخواه شماست طراحی خواهد شد.

حتما نگاهی به نمونه کار های ما داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با ما، نمونه سایت‌هایی که طراحی کردیم را ببینید

در دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی، داشتن یک سایت حرف اول و آخر را می‌زند. اگر تصمیم به سفارش طراحی سایت گرفتید، فرم انتهای صفحه را همین حالا پرکنید

بسیار از رضایتتون خرسندیم . . .

سؤالات متداول درزمینه طراحی سایت شخصی و رزومه ای ...

در نظر داشته باشید که بعد از طراحی سایت ما چندین آموزش مختلف جهت کارکردن با پنل مدیریتی و راهنمایی‌های اصولی در اختیار شما قرار خواهیم داد. آموزش‌های ارائه‌شده کاملاً رایگان خواهند بود.

برخی به راین باورند که سایت‌های شخصی نیاز به بروز رسانی و پشتیبانی ندارد. سایت شما زمانی به پشتیبانی نیاز ندارد که تمام صفحات به‌صورت استاتیک طراحی شود. در این حالت شما امکان ایجاد هیچ تغییری در سایت ندارید و با گذشت زمان سایت شما با همان ظاهر اولیه باقی خواهد ماند. سایت‌هایی شخصی که در مجموعه کدپز طراحی می‌شوند سایت‌های داینامیک یا پویا هستند که شما امکان ویرایش، حذف و یا افزودن موارد به آن دارید به همین خاطر عملکرد تمام سیستم سایت شما بعد از گذشت زمان نیاز به بروز رسانی داد.

واکنشگرا بودن سایت و نمایش دادن درست سایت در گوشی‌های هوشمند از اهمیت بالایی برخوردار است. بی‌شک یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در طراحی رعایت می‌شود واکنشگرا بودن سایت شما است. یعنی سایت شما به‌صورت کاملاً درست در تمامی دستگاه‌های مختلف نمایش داده خواهد شد.

موتورهای جستجوگری مانند گوگل قطعاً یکی از اصلی‌ترین جریان‌های جذب و فروش برای شما خواهند بود. طراحی‌های اصولی و داشتن سرعت لود بالا از پایه‌های اساسی طراحی سایت است. این پایه‌ها (طراحی اصولی و سرعت لود مناسب) قطعاً در تمامی طراحی‌ها لحاظ خواهند شد.

سوالات متداول

برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران
رویان کوک
اسنو سرویس 24
خونه ابزار
دیدنگار
به پخش
بابا ادیسون
بیمارستان یاس

فرم درخواست مشاوره رایگان، هماهنگی یک جلسه کاری، و یا درخواست خدمات

تنها کافی است که اطلاعات خود را در کادرهای مشخص‌شده وارد کنید.
کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

کدپز

بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

ارتباط با ما